İçeriğe geç

Proje detayları

Dilman Modern

ARDEX Dilman Modern'de

Dilman Modern projesinde ıslak hacimlerdeki yalıtım uygulamalarında ARDEX su yalıtım ürünleri sistem olarak tercih edildi.

Sorularınız mı var?
İletişim formumuzu doldurarak merak ettiğiniz soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Proje Hakkında

Bağdat caddesi ile Cemil Topuzlu caddeleri arasında, Büyük Kulüp ,Göztepe parkına ve yeni açılan Göztepe metrosuna yürüme mesafesinde olan Bayer Residence 2018 de yaşama başladı. 3055 m² arsa alanı üzerinde 12.500 m² inşaat alanına sahip 18 katlı ve 36 konutluk projede; brüt alanı 240 m², neti 175 m² + bodrum katta 8 m²in üzerinde depo alanı, her daireye 2 araçlık kapalı otopark + misafir otopark yeri, sıcak suya katkı sağlayan güneş kollektörleri, oturma odası olarak yaz-kış kullanabilen klimalı-ısıtmalı balkonlar mevcuttur. Projenin sosyal donatıları arasında; 200 m² açık havuz, mini futbol-basketbol sahası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, sauna-buhar odası-hidromasaj, fitness ve gym salonları, masa tenisi-bilardo salonu, TV – oturma salonu yer almaktadır.

Kullanılan Ürünler

ARDEX ürünleri projedeki 23 adet konutun banyo ve duş bölgeleri gibi ıslak hacimlerinin seramik altı yalıtım, yapıştırıcı ve derz uygulamalarında sistem olarak tercih edildi. Sistem içerisinde kullanılan ürünler ARDEX 100 W Su Yalıtım  Membranı, ARDEX SK 12 Tricom Yalıtım Bandı, ARDEX 8+9 Çift Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi, ARDEX X 7 W Fleks Seramik Yapıştırıcısı, ARDEX AR 300 Çok Amaçlı Harç ve ARDEX FG FLEX Derz Dolgusu oldu.

Neden ARDEX?

Proje yönetimi, ıslak mekanlarda seramik altı yalıtım ve sonrasında kaplamalarda yaşanabilecek olası problemlere karşı numune uygulamaları ve şantiye ortamında usta testleri yapılmasına karar verdi. Bu süreç sonunda ARDEX ürünlerinin sistem olarak kullanılmasının hızlı, güvenilir ve uzun ömürlü çözüm sağlayarak projenin premium kalitesine uygun olacağı değerlendirildi. ARDEX ürünleri ile yapılan uygulamalarda multimörtel tamir ve dolgu harçları, fleks yapıştırıcı + yalıtım membranı, yalıtım bandı, çift bileşenli elastik su yalıtımı ve fleks derz dolgu ile komple sistem kullanıldı.

Dilman Modern projesinde kullanılan ürünler

ARDEX SK 100 W Su Yalıtım Membranı
 • EMICODE EC1 PLUS

ARDEX SK 100 W

TRICOM Seramik Altı Su Yalıtım Membranı

Detaylar

ARDEX SK

Tricom Yalıtım Seti

Detaylar
ARDEX 8+9 Hızlı Su Yalıtımı Ambalajı
 • TS EN 14891 CMO2P
 • TS EN 12004 C2FES2
 • EMICODE EC1 PLUS

ARDEX 8+9

Çift Bileşenli Elastik Su Yalıtım Malzemesi

Detaylar
Çok Amaçlı Tamir Harcı Ambalajı
 • TS EN 12004 C1FT
 • EMICODE EC 1

ARDEX AR 300 Multimörtel

Çok amaçlı tamir ve yapıştırma harcı

Detaylar
ARDEX X 7 W Ambalaj Görseli
 • EMICODE EC1 PLUS
 • C2TES1
 • Flexmörtel

ARDEX X 7 W Fleks

Fleks Seramik Yapıştırıcısı, Beyaz

Detaylar
ARDEX G 6 Fleks Derz Dolgusu Ambalajı
 • TS EN 13888 CG2WA
 • EMICODE EC1 Plus

ARDEX G 6 FLEX

Çimento esaslı fleks derz dolgusu

Detaylar
;

Sorularınız mı var?
İletişim formumuzu doldurarak merak ettiğiniz soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Dilman Modern projesine benzer projeler