İçeriğe geç

Destek

Destek

Ekibimiz destek ,tavsiye ya da eğitime ihtiyaç duyduğunuz her anda telefonla veya sahada yardıma hazırdır.

TEKNİK DESTEK

Teknik destek, ürün tavsiyeleri, standartlar ve doğru uygulama yöntemleri hakkında bilgi için sahada, telefonla, e-postayla ya da sosyal medya üzerinden ihtiyacınız olan her tür desteği sağlıyoruz.

SAHA DESTEĞİ

Tecrübeli teknik ekibimiz saha ve şantiye ziyaretlerinde ürün ve sistemlerimizden en iyi ve doğru şekilde faydalanabilmeniz için teknik değerlendirme, tavsiye ve yönlendirme desteği sağlamaktadır.

ALT ZEMİN SAĞLAMLIK ve NEM ÖLÇÜMLERİ

Sahada karşılaşılan sorunların çoğunun temeli alt zeminin olması gerekenden daha zayıf ve nemli olmasıdır. Bu nedenle özellikle zemin kaplamalarının yapıştırılmasından önce, zayıf zeminin güçlendirilmesi ve alttan gelen neme karşı korunması çok önemlidir. Teknik ekibimiz sizin için zeminin yüzey sertliğini, kesme mukavemetini ayrıca karpit metodu (CM Testi) ile de nem ölçümü yaparak sahadaki alt zemini analiz ederek ve en doğru çözümleri önerecektir.

UYGULAMA ŞARTNAMELERİ

Ürün ve sistemlerimizin doğru uygulanması için genel uygulama şartnameleri mevcuttur. Bu şartnamelerdeki bilgilerin projenize uygulanması konusunda da desteğimiz devam edecektir.

EĞİTİMLER

Ürün ve sistemlerimizle ilgili eğitimler ARDEX Akademi bünyesinde planlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bunlara ek olarak eğitim salonumuzda veya sahada ihtiyacınıza yönelik tasarlanacak eğitimlerde düzenlenmektedir.

Yukarıdaki konularla ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bize (0216) 394 0114 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Sorularınız mı var?
İletişim formumuzu doldurarak teknik destek talebinizi iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın