Destek

Destek 1

Destek

Ekibimiz destek ,tavsiye ya da eğitime ihtiyaç duyduğunuz her anda telefonla veya sahada yardıma hazırdır.

TEKNİK DESTEK

Teknik destek, ürün tavsiyeleri, standartlar ve doğru uygulama yöntemleri hakkında bilgi için sahada, telefonla, e-postayla ya da sosyal medya üzerinden ihtiyacınız olan her tür desteği sağlıyoruz.

SAHA DESTEĞİ

Tecrübeli teknik ekibimiz saha ve şantiye ziyaretlerinde ürün ve sistemlerimizden en iyi ve doğru şekilde faydalanabilmeniz için teknik değerlendirme, tavsiye ve yönlendirme desteği sağlamaktadır.

ALT ZEMİN SAĞLAMLIK ve NEM ÖLÇÜMLERİ

Sahada karşılaşılan sorunların çoğunun temeli alt zeminin olması gerekenden daha zayıf ve nemli olmasıdır.  Bu nedenle özellikle zemin kaplamalarının yapıştırılmasından önce, zayıf zeminin güçlendirilmesi ve alttan gelen neme karşı korunması çok önemlidir. Teknik ekibimiz sizin için zeminin yüzey sertliğini, kesme mukavemetini ayrıca  karpit metodu (CM Testi) ile de nem ölçümü yaparak sahadaki alt zemini analiz ederek ve en doğru çözümleri önerecektir.

UYGULAMA ŞARTNAMELERİ

Ürün ve sistemlerimizin doğru uygulanması için genel uygulama şartnameleri mevcuttur. Bu şartnamelerdeki bilgilerin projenize uygulanması konusunda da desteğimiz devam edecektir.

EĞİTİMLER

Ürün ve sistemlerimizle ilgili eğitimler ARDEX Akademi bünyesinde planlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bunlara ek olarak eğitim salonumuzda veya sahada ihtiyacınıza yönelik tasarlanacak eğitimlerde düzenlenmektedir.

Yukarıdaki konularla ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bize (0216) 394 0114 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Destek Taahüdümüz

Teknik Destek

ARDEX'in tüm dünyada en güçlü yanlarından biri olan Teknik Destek konusundaki özen ve başarısı ARDEX Türkiye için de birinci öncelik konumunda. Bilgi ve tecrübe konusunda sektörün önde gelen profesyonellerinden oluşan teknik ekibimiz ürün ve sistemlerimizle ilgili destek sağlamaktan mutluluk duyacaktır.

Eğitim Desteği

ARDEX Akademi sürekli eğitimleri kapsamında düzenlen ürün ve sistem eğitimlerinin yanı sıra uygulayıcılarımız ve iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda özel eğitim içerikleri oluşturarak yerinde eğitimler düzenliyoruz.

Satış Desteği

Dağıtıcı ve uygulayıcı iş ortaklarımızın bizlerle aynı değerleri paylaşarak doğru ürün, sistem ve çözümleri sunabilmeleri için hem çalışanlarına hem müşterilerine yönelik ortak eğitimler düzenliyor, sistem tasarımları ve uygulamalarla ilgili ileri seviye destek sağlıyoruz.