İçeriğe geç

Sürdürülebilirlik

Geleceği şekillendirmek

Sürdürülebilirlik, çağımızın belirleyici konulardan biridir. Kısa vadede iklim değişimleri ve finansal krizler, iyi düşünülmemiş hareketlerin korkunç etkileri olabileceğini göstermiştir. Buna karşılık, sürdürülebilir bir hareket, uzun vadede sorumlu geleceği şekillendirme anlamına gelir. Adil ve saygılı bir birliktelik içerisinde iktisadi kaynaklar ekonomik değerlerinden mümkün mertebe bir şey kaybetmeden kullanılır, ve böylece doğamız da korunmuş olur. Kalıcılık düşüncesi ARDEX’in işletme felsefesi ile iç içe geçmiş durumdadır.

Doğamız için verimli çalışmak

ARDEX yüksek verimli ürünler ile aynı işin daha az malzeme ile yapılmasını sağlıyor, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler kullanıcılara yeni masraflar çıkmasını önlerken doğal kaynak israfına da engel oluyor. ARDEX olarak üretim aşamasında da fireyi en aza indirmek ve doğal kaynakları verimli kullanmak için çaba harcıyoruz.

Dört adet ARDEX Ar-Ge Merkezi düzenli olarak Dünya çapında ürün ve yeni ürünlerin geliştirilmesi için çalışmaktadır; bunu yaparken de her zaman çevreye olan duyarlılığını korumakta ve göz önünde bulundurmaktadır.