ARDEX Türkiye

Alanının en kaliteli ürünlerini piyasaya sunan ARDEX, Türkiye’de 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir.  ARDEX Türkiye, 2011 yılında Tuzla Deri  Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni bir tesis kurmuştur.

ARDEX Türkiye;  seramik ve fayans yapıştırıcıları, yalıtım malzemeleri, derz dolguları, silikonlar, zemin kaplama ürünleri ve çeşitli onarım ürünleri ile ilgili uzmanlık alanı olan konularda faaliyetini sürdürmektedir. Ürünleriyle yenilikte öncü olan firmamız, hizmetlerini dünya ile aynı anda Türkiye pazarına da sunmaktadır.

Firmamız mimari projelere ve müşterilerine ARDEX ürünlerinin uygulama olanaklarını, işlev şekillerini gösterir ve doğrudan yerinde, şantiyede de danışmanlık hizmeti verir.

ARDEX ürünleri kolay ve güvenli uygulama yöntemleri sayesinde problemlerin çözümünde ve iş akışlarında özellikle zaman tasarrufu sağlanmasında yardımcı olur.

ARDEX Türkiye olarak hedefimiz bölgemizde lider marka olmak, pazar payımızı arttırmak ve şirket felsefemiz doğrultusunda yeni pazarlara açılmaktır.

ARDEX yapıdaki görünmez güç… 

ARDEX Türkiye, Fabrika Fotoğraf Albümü

ARDEX Türkiye FabrikaARDEX Türkiye Ekibi