ARDEXTRA BÜLTEN MART 2012

  Bu bir dünya rekoru: ARDEX A 38 sadece 4 saat içinde hazır hızlı şap çimentosu.

ARDEX Eğitimleri devam ediyorARDEX’ten zamana karşı rekor kıran ve farkını ortaya koyan 4 saatte üzerinde yürünebilen ve kaplama yapılabilen hızlı şap çimentosu. Sadece 60 dakika uygulama süresi (20°C) ile iç ve dış mekânlarda uygulama imkânı sağlar.

4 saat sonra fayans, seramik, doğal taş, beton taş plakaları kaplanabilme özelliği, yaklaşık 2 gün sonra ise parke, PVC, halı gibi elastik ve tekstil esaslı (neme duyarlı) malzemeleri kaplama imkânı sağlar.

ARDURAPID Effektli özelliği sayesinde prizlenme esnasında rötre ve genleşme gerilimleri yok denecek kadar azdır. Bu şap bağlayıcılar, yerden ısıtma sistemi için ideal koşulları sağlar. DIN 18560 standardına uygundur.

ARDEX A 38 – 4 saatlik hızlı şap çimentosu ile mekânlarınıza kısa sürede hayat vermeye ne dersiniz? ARDEX Eğitimleri devam ediyor

ARDEX Eğitimleri devam ediyor

İZODER "Doğru Çözüm: Doğru Yalıtım" web sitesi yayında

ARDEX Eğitimleri devam ediyorİZODER "Doğru Çözüm: Doğru Yalıtım" Kampanyasının web sitesi yayın hayatına başladı. ARDEX'in su yalıtımı sponsoru olarak destek verdiği kampanya, yalıtım bilincini arttırmak ve yalıtım sorunlarına çözüm yolu göstermek için hazırlanmıştır.

http://www.dogruyalitim.org/ web adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

Yılın 2. ekonomi toplantısı İMSAD tarafından ARDEX sponsorluğunda düzenlendi

ARDEX Eğitimleri devam ediyorİnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği' nin (İMSAD) düzenlediği yılın ikinci Ekonomi Toplantısına ARDEX sponsor oldu.

Toplantıda "İnşaat Sanayisinde İhracat ve Hedefler" ve "Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun (TTK) Getirdikleri" konuları ele alındı. Son ekonomik veriler çerçevesinde inşaat sanayisindeki ihracat rakamlarının değerlendirildiği toplantıda, gelecek yıllar için hedefler de tartışıldı. Toplantıda ayrıca yeni TTK da masaya yatırıldı.


Açılışı İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilmaç tarafından yapılan toplantıya Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. A. Bumin Doğrusöz ve İMSAD Ekonomi Danışmanı Kerem Alkin konuşmacı olarak katıldılar.


  ARDEX Eğitimleri devam ediyor
 
Ardex Web Sayfası www.ardex.com.tr Ardex Facebook Sayfası www.facebook.com/ArdexTurkiye info@ardex.com.tr